Pár slov na úvod …

Krajina Zdravia je kamenný a internetový obchod s produktami zdravej výživy, prírodnou kozmetikou a prírodnými výživovými doplnkami. Dovolíme si povedať, že každý si u nás príde na svoje, či už vegáni, vegetariáni, vitariáni, celiatici, diabetici, ľudia s intoleranciou na laktózu, či kakao alebo tí, ktorí sa riadia zásadami paleo stravovania, ale tiež ktokoľvek, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie. Či už chcete svoje zdravie udržiavať alebo zlepšiť, náš školený personál Vám vždy ochotne a fundovane poradí.

Kto je za tým, alebo inak, náš tím …

Krajinu Zdravia vedieme dvaja – Viťo a ja (Mariana) :). Od roku 2013 sme sa špecializovali na magický svet čaju a kávy v našej prvej vlastnej predajničke Čáva a Kaj. Popri tom sme naberali skúsenosti v oblasti zdravého stravovania vo Vitamínovom centre – obchode so zdravou výživou, ktorý založili moji rodičia. Po nich sme tento obchod prevzali a spojili ho s našim vyberaným sortimentom čaju a kávy. Vynovili sme ho, vdýchli mu nový život a trocha iné smerovanie a s ním aj nové meno, hoci stále si radi necháme poradiť. Tak sa 1.7. 2014 narodilo naše druhé dieťa – Krajina Zdravia. Našu dvojicu skvele dopĺňa Zuzka, ktorá má dlhoročné skúsenosti a výborný prehľad v zdravom stravovaní a prírodných doplnkoch.

Naša filozofia

Krajina zdravia má byť miestom, na ktoré chodíte radi, kde je Vám príjemne a cítite sa ako doma. Chceme, aby bolo plné úsmevov, rozhovorov, slušnosti a človečiny na strane nás i Vás. Je milé, keď mnohí z Vás, našich stálych zákazníkov, spomeniete aj niečo málo, či viac, z osobného života, keď vieme, ktorému vnúčikovi narástol prvý zúbok, kde ste boli na huby alebo čo dobré pripravíte dnes pre manžela na večeru. Je krásne, keď sa v našom obchode stretnú ľudia, ktorí k nám chodia deň čo deň a my sa len s úsmevom prizeráme, ako sú medzi sebou prepojení, že sú susedia, súrodenci, rodič s dieťaťom. Radi by sme vybudovali miesto, ktoré nebude len ďalším obchodom so zdravou výživou, ale naozajstnou Krajinou zdravia, do ktorej sa každý rád vracia. Dúfame, že nám v tom pomôžete.

Čo ponúkame

V našom obchodíku nájdete širokú škálu bezlepkových produktov, zdravotné za studena lisované oleje, bohatý výber čajov, čerstvé kávy zo slovenských pražiarní, 100% šťavy, poctivú prírodnú ručne vyrábanú kozmetiku od slovenských výrobcov, zdravé sladkosti a slanosti, kvalitné čokolády, prírodné sladidlá, sušené plody a orechy, obilniny, strukoviny a cestoviny od výmyslu sveta, raw výrobky, široký výber múk vhodných aj pre paleo stravovanie, chladené vegetariánske a vegánske výrobky, pravé východniarske pirohy a kopec ďalších vecí, ktoré Vám radi poukazujeme, keď sa u nás zastavíte.